E-LINGUA Profi s.r.o.

Nám. T.G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín
Telefon: 605 464 801
Web: https://elingua.cz/

Příběh „O NÁS“ se začal psát v roce 1991, kdy byla naše škola založena mým otcem, Přemyslem Čížkem. Tehdy to byl spíš příběh „O NĚM“. Vyzvedl si živnostenský list a rozjížděl vlastní firmu. Pro něj vybudování „kamenné školy“ byl splněný sen, pro mne zejména zpočátku pocit obrovské odpovědnosti v započatém díle pokračovat.

Dnes už je příběh víc o nás. Fungujeme jako tým více než 40 lektorů s podporou metodičky, koordinátorek, IT i grafiků. Silná lektorská základna nám umožňuje uspokojit více než tisíc studentů ročně a odučit 13 000 hodin v kurzech pro všechny věkové kategorie, od malých dětí až po seniory. Nejmladší student má 2 roky a nejstarší 81!

Nabízíme kurzy nejen v angličtině a němčině, ale také například v italštině, španělštině, ruštině a japonštině. Dále učíme i češtinu pro cizince a jsme schopni zařídit kurzy i v dalších jazycích.

Naše práce byla vždy postavena na vzájemném respektu a úctě k člověku, k tomu co dělá a čím je. Bez ohledu na to, jestli jde o lektora nebo studenta. Všechny naše studenty podporujeme na cestě k novým osobním a profesním příležitostem.

Respektujeme rozdílné potřeby a cíle studentů, stejně tak různé styly učení. Individuální přístup zachováváme v maximální míře také u skupinové výuky. Je pro nás důležité, aby každý věděl, proč se konkrétní frázi, vazbu učí a k čemu to využije.

Pokud byste hledali jedno slovo pro nás typické, je to ÚSMĚV. I v jazycích platí, že s úsměvem jde všechno líp. Úsměv znamená spokojenost. Usměvavý lektor rovná se spokojený lektor. Spokojený lektor učí s úsměvem a v jeho hodinách je příjemná atmosféra. Pokud se student cítí v pohodě, na výuku se těší a je víc motivován. Snad proto máme velkou návratnost klientů v našich docházkových kurzech a některé firmy s námi spolupracují více než 15 let.

Zvládnutím cizího jazyka se otevírají dveře do jiného světa, můžete poznávat nové kultury a přijímat nové výzvy.  Je nám ctí být průvodci na této cestě. A jak se nám to daří, můžete posoudit sami – vyzkoušejte některý z našich kurzů.

Hana Dynková, ředitelka školy

Kontakty

Adresa

Nám. T.G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín

Kontaktní osoba

Jitka Richterová

Telefon

605 464 801

E-mail

info@elingua.cz

29207959