Vzdělávací program JSNS Člověk v tísni, o. p. s.

Šafaříkova 24, 120 00 Praha 2
Telefon: +420 777 787 937
Web: https://www.jsns.cz/

JSNS (dříve Jeden svět na školách) je jedním ze vzdělávacích programů organizace Člověk v tísni. Již od roku 2001 přispíváme k výchově zodpovědných mladých lidí, kteří se orientují v současném světě, otevřeně a kriticky přistupují k informacím, nejsou lhostejní, chtějí ovlivňovat a také skutečně ovlivňují dění kolem sebe.

Naše výukové materiály reagují na situaci ve společnosti a aktuální výzvy u nás i ve světě. Klademe mimořádný důraz na praktickou využitelnost našich materiálů, a proto všechny vznikají ve spolupráci s učiteli. S materiály JSNS pracují učitelé a žáci na více než 4 000 základních a středních školách.

Prostřednictvím filmů, diskusí a výukových aktivit přinášíme do škol důležitá témata a konkrétní příběhy. Věnujeme se lidským právůmmoderním československým dějinámmediálnímu vzdělávání a mnoha dalším tématům.

Vyučujícím poskytujeme atraktivní formou audiovizuálních lekcí dokumentární filmy a metodické materiály dostupné online na našem portále JSNS.CZ. Jednotlivé lekce jsou zaměřeny na aktuální témata současného světa (lidská práva, rozvojová témata, občanská angažovanost) a na moderní československé dějiny. Vše na webu je zdarma a legálně.

Registrace na portál je zdarmaPřečtěte si, kdo se může zaregistrovat a jaké získá výhody.

Kontakty

Adresa

Šafaříkova 24, 120 00 Praha 2

Kontaktní osoba

Tereza Günterová

Telefon

+420 777 787 937

E-mail

tereza.gunterova@jsns.cz

Nabídka vzdělávacích akcí