Akademie internetového marketingu

16. září 2021
Než zazvoní, s. r. o.
Akademie internetového marketingu

Jste si jisti, že vaše škola zvládá propagaci na internetu tak, aby vám přinesla dostatek přihlášek? Najdou vás na internetu vaši uchazeči? Je váš Facebookový profil správně nastaven a sdílíte na Instagramu obsah zajímavý pro uchazeče? Vyhovuje váš školní web moderním standardům? Pokud na tyto otázky neznáte odpověď a nebo jste rovnou odpověděli záporně, máte problém. Bez efektivní on-line propagace se dnes žádná škola neobejde.

Akademie internetového marketingu je kompaktní program praktického marketingu škol, určený pro vedoucí pracovníky a osoby zodpovědné za nábor školy, ICT správce či učitele informatiky. Vhodný je také pro zástupce zřizovatelů, ministerstva, zájmové organizace a zaměstnavatele spolupracující se školami. Akademii internetového marketingu vyučujeme pouze ve formě on-line. Program je rozprostřen do 4 setkání. Vždy v den setkání se od 9.30 do 13.30 věnujeme výukovým tématům, následují individuální konzultace s lektorem.

 Co vás čeká?

  • Všechna školení o on-line marketingu za zvýhodněnou cenu najdete v odkazech na webových stránkách Než zazvoní: Internetový marketing pro školy, Instagram pro školy, Facebook pro školy a Jak na školní web.
  • Certifikát DVPP o absolvování Akademie internetového marketingu Než zazvoní.
  • Vždy vám bude k dispozici profesionální lektor pro individuální konzultace a to nejen na setkání, ale i v průběhu vaší účasti v Akademii.
  • Naučíte se, jak efektivně komunikovat s uchazeči i studenty na internetu.
  • Pozvednete Vaši školu nebo instituci a rozšíříte si know-how.
  • Vyměníte si zkušenosti s kolegy z jiných škol a vzdělávacích institucí.

Neučíme teoretické informace od stolu. Ukážeme vám praktické přímo aplikovatelné postupy a doporučení, jak zlepšit on-line marketing školy a získat více lepších uchazečů. Akademií internetového marketingu prošlo již více než 60 pracovníků ve školství! 

Všechny potřebné informace naleznete na webové stránce Než zazvoní.

Podrobnosti

Začátek akce

16. září 2021, od 9.30 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

16. září 2021, do 13.30

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
733 778 256

Cena

6 190 Kč bez DPH

Kapacita

4 - 10

Zaměření

Mediální gramotnost

Místo konání

Než zazvoní, s. r. o. - ONLINE

Sukova 49/4
Brno 602 00