Co trápí generaci Z v českých školách – poznatky z praxe a výzkumů Než zazvoní

Co trápí generaci Z v českých školách – poznatky z praxe a výzkumů Než zazvoní

Citliví, vystresovaní, nejistí –⁠ tak hodnotí podle průzkumů generaci Z starší lidé. Mladí lidé z GenZ jsou skutečně odlišní, ale je tomu skutečně až takto? Rozdíly mezi generací učitelů a žáků vytváří v mnoha případech třecí plochy, což má negativní vliv na spokojenost obou stran, snižuje efektivitu vzdělávání a zasahuje do náboru škol.

Co je pro generaci Z důležité? Jak nastavit komunikaci ve škole a efektivně předcházet konfliktům? Jakým způsobem sbírat zpětnou vazbu a na co nezapomenout? Nejen to se dozvíte na tomto webináři.

Data z průzkumů
Co nám o generaci Z říkají data? Jak je vnímají starší generace? A můžeme z toho vůbec cokoli vyvozovat?

Psychické zdraví
Psychiatra každý rok vyhledá přes půl milionu Čechů a Češek, dalším dvěma milionům by to podle odhadu odborníků prospělo.

Rizika pro reputaci školy
Každá škola je přesně jeden negativní novinový titulek od katastrofy. Na co si dát pozor, abychom nemuseli řešit krizové stavy?
Poznatky z praxe
Díky desítkám hodin rozhovorů na školách a průzkumům máme data přímo od zástupců Generace Z. Řekneme vám, co řeší a s jakými problémy se potýkají.
Jak komunikovat s GenZ
Generace Z vyžaduje odlišný přístup a jiný způsob komunikace. Co ji specifikuje a jak najít společnou řeč? I to bude jedním z témat webináře.
Jak na zpětnou vazbu
Získávání zpětné vazby by mělo být pravidelnou součástí interní komunikace školy. Jak často ji sbírat, na co se ptát a na co nezapomenout?

Pro koho je webinář určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o interní komunikaci na škole, přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 1. 6. 2023 v 10:00 hod.
  • Délka trvání 60 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Podrobnosti

Začátek akce

1. červen 2023, od 10.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

1. červen 2023, do 11.00

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
731 063 164

Cena

Zdarma

Kapacita

Místo konání

Akce se koná online
Akce se koná online