Facebook pro školy

Facebook pro školy

Buďte tam, kde jsou vaši uchazeči a žáci celý den! Na Vaše přání jsme vyvinuli speciální školení o Facebooku pro školy. Sociální sítě jsou mocný nástroj, který může pomoci školám s minimálními náklady oslovit tisíce potenciálních studentů, komunikovat se současnými studenty nebo pomáhat k vybudování značky.

Kurz Facebook pro školy má za cíl ukázat ředitelům, učitelům i specialistům na nábor, jak efektivně využívat Facebook v marketingovém mixu školy. Na praktických příkladech si ukážeme, jak správně využít této jedinečné možnosti propagace školy na internetu.

V případě, že nebudete se školením spokojeni, Než zazvoní garantuje vrácení 100 % poplatku za účast.

Školení Marketing na sociálních sítích: Facebook pro školy  je akreditováno jako vzdělávací program DVPP pod č.j. MSMT-40314/2020-2-993  

Školení Marketing na sociálních sítích: Facebook pro školy lze financovat z projektu Šablony pro SŠ

Co si účastníci odnesou?

 • Povědomí o využití sociálních sítí pro marketingové účely
 • Dovednosti potřebné pro kvalitní správu facebookových stránek a skupin školy
 • Schopnost efektivně využívat Facebook pro propagaci školy
 • Znalosti nutné k vyhodnocení a analýze aktivity na Facebooku

Obsah školení

 1. Jak funguje Facebook, proč jej používat? Základní pojmy a mechanismy jednoduše a srozumitelně pro každého. Vysvětlíme vám možné přínosy pro vaši školu a začlenění sociálních sítí do komunikačního mixu.
 2. Jak použít Facebook pro vaši školu? Jaké máte možnosti? K čemu je lze využít? Kde vám může pomoci a kde naopak uškodit? Zcela konkrétní rady a tipy o komunikaci školy v 21. století.
 3. Jak využít skupiny? Facebook je mocný marketingový nástroj, který vám pomůže během náboru i s komunikací se stávajícími studenty. Představíme několik modelů, jak můžete nastavit komunikaci vaší školy směrem k uchazečům i studentům.
 4. Jak využít události? Máte skvěle připravený Den otevřených dveří? To samo o sobě bude k ničemu, pakliže se o tom žádní žáci nedozví. Naučíte se používat události a vytěžit z nich maximum pro vaší školu.
 5. Jak na propojení Facebooku a Instagramu s vaším webem? Propojením Facebooku s webem dosáhnete vyšší návštvnosti webu a zároveň můžete získat více fanoušků. To vše velmi rychle a zdarma.
 6. Jak vytvořit a vyhodnotit reklamy? Smysluplnou reklamu na Facebooku pořídíte už od 50 Kč. Ukážeme vám, jak jsme za 900 Kč zasáhli 11 000 reálných lidí.
 7. Jak na analýzu Facebooku? Naučte se vyhodnocovat vaše akce na Facebooku a zvýšit efektivitu vaší komunikace. Vše pomocí nástroje, který najdete na každé facebookové stránce.

Pro koho je školení určeno

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

 • Cena (on-line): 2 450 Kč bez DPH (98 € bez DPH)  – cena zahrnuje materiály ke školení
 • Po zaplacení a absolvování školení obdrží účastníci certifikát DVPP
 • Školení trvá 5 vyučovacích hodin
 • Školení lze financovat z projektu Šablony pro SŠ
 • Pokyny k platbě, storno podmínky najdete v obchodních podmínkách.

Podrobnosti

Začátek akce

5. září 2024, od 9.30

Konec akce

5. září 2024, do 13.30

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
731 063 164

Cena

2 450 Kč bez DPH

Kapacita

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

Akce se koná online
Akce se koná online