Jak využívat umělou inteligenci v marketingu školy

Jak využívat umělou inteligenci v marketingu školy

Generativní umělá inteligence se stala koncem roku 2022 dostupnou pro všechny. Jde o nástroje, které tvůrcům obsahu usnadňují práci – když víte, jak na ně. V průběhu workshopu se podíváme na některé nástroje, které můžete využívat v marketingu a komunikaci školy. Pomocí umělé inteligence si zkusíte napsat texty na web, články i recepty, ale podíváme se také na tvorbu obrázků na weby či sociální sítě.

Workshop je prezenční a momentálně plánujeme pouze 1 termín s kapacitou 10 účastníků.

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Co je gAI
Podíváme se na to, co to ta umělá inteligence vlastně je, jak funguje a na co je potřeba si dát pozor.
Prompt design
Abyste od umělé inteligence dostali to, co chcete, musíte ji správně zadat příkaz – tzv. prompt. Naučíme vás, jak je tvořit.
Texty
Vyzkoušíte si vygenerovat článek na libovolné téma, který hned po workshopu můžete zveřejnit na školním webu. Každý bude unikátní.
Obrázky
Představíme vám nástroje, které generují unikátní nové ilustrace a fotografie. Ideální jako náhledy k článkům či na sociální sítě.
Na co si dát pozor
Používání těchto nástrojů má svá nebezpečí. Ať jde o autorská práva, možnosti zneužití či neautentičnost, řekneme vám, na co si dát pozor.
Další AI nástroje
Prolétneme světem AI, co všechno můžete v komunikaci a ve výuce používat.

Podrobnosti

Začátek akce

2. květen 2023, od 9.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

2. květen 2023, do 13.00

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
731 063 164

Cena

Cena je 3 750 Kč bez DPH

Kapacita

Místo konání

Než zazvoní

Sukova 4
Brno-střed 602 00