Konference pro wellbeing ve škole

Konference pro wellbeing ve škole

Partnerství pro vzdělávání 2030+ si Vás dovoluje pozvat na Konferenci pro wellbeing ve škole, která se uskuteční 20. února 2024 v Centru současného umění DOX v Praze.

Akce se bude konat na závěr 0. ročníku Týdne pro wellbeing ve škole, který pořádá Partnerství pro vzdělávání 2030+ ve spolupráci s více než 50 dalšími organizacemi. Tématem konference bude wellbeing dětí i učitelů. Na akci vystoupí přední čeští odborníci a odbornice v oblasti wellbeingu (například Lenka Felcmanová, vedoucí pracovní skupiny Wellbeing a zároveň předsedkyně Society for All, Marie Salomonová, zakladatelka organizace Nevypusť duši nebo Josef Basl z České školní inspekce). Hlavní řečnicí bude Sharon Hoover z University of Maryland (USA), která připravila příspěvek o podpoře wellbeingu vyučujících, prevenci syndromu vyhoření i konkrétních preventivních aktivitách. V průběhu konference bude pro návštěvníky připravena řada workshopů. Cílit budou na rozvoj v oblastech, které hrají v podpoře wellbeingu důležitou roli, jako je socio-emoční učení, vedení třídnických hodin nebo zážitková pedagogika, ale také gender a queer problematika ve vzdělávání.

Celodenní akce se uskuteční prezenčně v Centru současného umění DOX v Praze. Budeme rádi, když si zatím datum 20. února 2024 poznamenáte do svých kalendářů. Oficiální pozvánku s podrobnějšími informacemi obdržíte během následujícího měsíce.

Program a další informace najdete na webu www.tydenprowellbeing.cz.

Podrobnosti

Začátek akce

20. únor 2024, od 9.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

20. únor 2024, do 16.30

Pořadatel

Partnerství pro vzdělávání 2030+

Cena

1 690 Kč

Kapacita

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika, Wellbeing

Místo konání

Centrum současného umění Dox

Poupětova 1
Praha 7-Holešovice 170 00