Mezinárodní konference Efektivní pedagogika elementární čtenářské gramotnosti

Mezinárodní konference Efektivní pedagogika elementární čtenářské gramotnosti

Vážené kolegyně a kolegové ve školství, zveme vás na mezinárodní konferenci zaměřenou na Efektivní pedagogiku elementární čtenářské gramotnosti, která se bude konat v úterý 17. října 2023 v Praze v reprezentativním prostředí Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Konference se bude věnovat významnému tématu současnosti, a to jak správně naučit děti číst. Nastíníme složité funkční aspekty celého procesu čtení, na němž se podílí jak zrak, tak sluch a hlas. Konference nabídne hluboký vhled na metodiku Sfumato, důkladně se zaměří na konkrétní metody a jejich praktickou aplikaci ve školním prostředí a nabídne tak možnost jak předcházet problémům spojených s čtenářskou gramotností a jak zlepšit její kvalitu.

Co vám konference nabídne a proč se zúčastnit?

  • Představíme vám desítky videozáznamů z výuky dětí v různých vzdělávacích institucích, a to nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku.
  • Tyto autentické ukázky z praxe vám poskytnou hlubší vhled do metodiky, jak efektivně rozvíjet čtenářskou gramotnost a posunout vzdělávání na vyšší úroveň.
  • Metodika Sfumato, přináší hravost a radost z učení, ale zároveň zlepšuje kvalitu čtenářské gramotnosti u žáků s různými paměťovými typy.
  • Mnozí řečníci jsou odborníci s více než desetiletými zkušenostmi v používání metodiky Sfumato.
  • Inovativní přístupy a techniky mají obrovský potenciál zlepšit výsledky vašich žáků v oblasti čtenářské gramotnosti a rozvoje jazykových dovedností, umožní vám objevit nové perspektivy a osvědčené postupy, které můžete přenést do své vlastní pedagogické práce.

Další informace a program najdete na webových stránkách www.sfumato.cz.

Podrobnosti

Začátek akce

17. říjen 2023, od 9.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

17. říjen 2023, do 16.30

Pořadatel

ABC MUSIC v.o.s. SFUMATO
+420 737 119 261

Cena

Zdarma

Kapacita

200

Zaměření

Čtenářská gramotnost

Místo konání

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky

Sněmovní 1/1
Praha 1 – Malá Strana 118 00