Mindfulness v prostředí školy

27. květen 2022
Než zazvoní, s. r. o.
Mindfulness v prostředí školy

Na webináři se podíváme na to, jak může škola podpořit wellbeing učitelů i žáků skrze praxi mindfulness (všímavosti). Z marketingového hlediska jde o aktivity v rámci interní komunikace, které mohou mít pozitivní vliv na atmosféru ve škole, spokojenost zaměstnanců i žáků a v dlouhodobém horizontu také na samotnou značku školy. Webinář je zdarma a třeba pomůže zlepšit atmosféru a spokojenost právě na vaší škole.

Pojem wellbeing je ve školním prostředí skloňován stále častěji. Obecně ho můžeme popsat jako stav, ve kterém se cítíme dobře a zvládáme dobře fungovat. Výzkumy dokazují, že úroveň wellbeingu ovliňuje mimo jiné produktivitu a schopnost učit se. Školní prostředí je jedním z faktorů, které ovlivňuje celkovou životní spokojenost učitelů i žáků – a ta se odráží na jejich výkonech. Cítí se u vás žáci a učitelé dobře? Zvládají se koncentrovat a dosahují dobrých výsledků? Jaké jsou vztahy na pracovišti a ve třídách?

Proč jsou webináře Než zazvoní zdarma?

V Než zazvoní věříme, že lepší budoucnost nás všech můžeme zařídit skrze kvalitnější vzdělání. Proto se snažíme společně se školami posunout české školství na novou úroveň. Na webinářích se naši konzultanti dělí o své know-how s učiteli, aby mohlo více škol benefitovat z posledních novinek ve školství, a díky tomu dosáhneme naší vize rychleji.
Webinář povede Nela Pliešovská, marketingová konzultantka a školitelka, která se mimo jiné už čtyři roky věnuje vedení lekcí jógy a mindfulness. Věnuje se práci s tělem, dechem a myslí a předává techniky, které v každodenním životě pomáhají s dosažením harmonie a vnitřního klidu.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 27. 5. 2022 v 10:00 hod.
  • Délka trvání 60 – 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace
Na webinář je nutné se přihlásit níže přes tlačítko Registrace.

Podrobnosti

Začátek akce

27. květen 2022, od 10.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

27. květen 2022, do 12.00

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
+420 736 265 115

Cena

Zdarma

Kapacita

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika

Místo konání