Náborový kalendář – co dělat krok za krokem

21. září 2022
Než zazvoní, s. r. o.
Náborový kalendář – co dělat krok za krokem

Na školách, které mají nábor zvládnutý na jedničku, nábor nikdy nekončí. Neustále je totiž potřeba se zlepšovat a posouvat kupředu. Poučit se z chyb, inspirovat se od ostatních a vylepšit to, co minule nevyšlo. Teď ale máte jedinečnou možnost inspirovat se na webináři zdarma, kde jsme pro vás sesbírali to nejdůležitější z plánování a realizace náboru.

Začneme už v srpnu a podíváme se na to, jak sestavit tým, co všechno je potřeba mít připravené a zveřejněné v září, doporučíme vám obsah na sociální sítě. Takto budeme měsíc za měsícem pokračovat až do června. Naplánujte si s námi nábor na webináři Náborový kalendář – co dělat krok za krokem.

Pro koho je webinář určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 21. 9. 2022 v 10:00 hod.
  • Délka trvání 60 – 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Podrobnosti

Začátek akce

21. září 2022, od 10.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

21. září 2022, do 11.30

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
731 063 164

Cena

Zdarma

Kapacita

Místo konání

Než zazvoní, s. r. o. - ONLINE

Sukova 49/4
Brno 602 00