Opakovací hry při školení: webinář pro lektory vzdělávání dospělých

16. únor 2022
EPALE: Petra Šimková
Opakovací hry při školení: webinář pro lektory vzdělávání dospělých

Jak na školení opakovat probraná témata, aby opakování účastníky bavilo a bylo účinné? Opakování je matka moudrosti, říká latinské přísloví. A proto bychom na něj při školení jakéhokoliv tématu neměli, my lektoři, zapomínat. Webinář EPALE s lektorkou Petrou Šimkovou se koná dne 16. 2. 2022 od 18:00 h.

Dozvíte se, jak do opakování zaangažovat samotné účastníky, aby měli pocit, že si hrají a neopakují, dostanete praktické tipy na opakovací hry, abyste s účastníky zopakovali přesně to, co zopakovat potřebujete, naučíte se vytvářet jednoduché opakovací hry, které budete moci používat opakovaně bez přípravy a také si zahrajete krátkou hru přímo na webináři.

Akce je určena nejen lektorkám a lektorům v dalším vzdělávání, ale i akademickým pracovníkům, studentkám a studentům andragogiky a dalším z řad odborné veřejnosti.

Lektorka: Petra Šimková
lektorka a koučka @Myskill.cz

Petra vede tréninkové semináře pro firmy od roku 2002 v oblasti manažerských, prezentačních, lektorských dovedností, osobní efektivity. Koučuje od roku 2012, publikuje články v oblasti osobního rozvoje, vydává e-knihy a MP3 nahrávky.

Registrujte se přes formulář v online aplikaci Zoom.

Podrobnosti

Začátek akce

16. únor 2022, od 18.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

16. únor 2022, do 20.00

Pořadatel

EPALE: Petra Šimková
603 771 357

Cena

zdarma

Kapacita

100

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

EPALE: online