Pozvánka na online diskusní fórum: Jak neztratit hlavu v době velkých společenských transformací

26. únor 2021
ČMKOS
Pozvánka na online diskusní fórum: Jak neztratit hlavu v době velkých společenských transformací

Nežijeme zrovna v lehké době. Ať už chceme nebo nechceme, společnost se zásadně proměňuje pod vlivem digitálních technologií (digitální transformace), pod tíhou klimatické změny a postupným přechodem na nízkouhlíkovou ekonomiku (zelená transformace) a konečně vlivem a dopady covidu-19. Je na místě obava? Indicie naznačují, že kompas, který nás má bezpečně navigovat v průběhu těchto rozsáhlých transformací, ukazuje k tématu dovedností a celoživotnímu učení.

ČMKOS v rámci projektu „Sociální dialog a Společnost 4.0“ organizuje diskusní fóra, jejichž náplní je v moderovaném formátu mluvit o dovednostech zaměstnanců, roli firemního vzdělávání a příslibu celoživotního učení. Účast na diskusním fóru je otevřena všem, tj. není podmíněna pracovní pozicí, ani nutnou zkušeností z oblasti vzdělávání dospělých a firemního HR (personalistiky).

Cílem diskusních fór je připravit relevantní podklady a argumentaci pro Návrh koncepce dalšího vzdělávání z pohledu zástupců zaměstnanců a zaměstnavatelů v České republice. Tato diskusní fóra pořádá Českomoravská konfederace odborových svazů v partnerství se Svazem průmyslu a dopravy ČR a ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Diskusní fóra se uskuteční online prostřednictvím MS Teams v následujících termínech:

Zlínský kraj, 26. 2.

Jihomoravský kraj, 12. 3.

Královehradecký kraj, 19. 3.

Jihočeský kraj, 26. 3.

Středočeský kraj, 23. 4.

Pardubický kraj, 28. 4.

Liberecký kraj, 21. 5.

Moravskoslezský kraj, 26. 5.

Kraj Vysočina, 10. 6.

Středočeský kraj, 18. 6.

Z online diskusních fór nebude pořizován žádný audiovizuální záznam. Pro účast je nutné se registrovat na tomto odkazu viz https://1url.cz/8zAF9(link is external). Před samotným konáním online diskusního fóra obdržíte na svůj uvedený e-mail veškeré informace potřebné pro úspěšné přihlášení. Program diskusního fóra naleznete v souboru ke stažení níže.

Online diskusní fóra se realizují v rámci projektu „Sociální dialog a Společnost 4.0“, který je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

V případě dalších dotazů a upřesnění neváhejte prosím kontaktovat poradce pro oblast vzdělávání.

Lukáš Němec    
Poradce pro oblast vzdělávání ČMKOS
e-mail: nemec.lukas@cmkos.cz

Petr Baierl
Specialista pro oblast vzdělávání
ČMKOS / VOS

 

Podrobnosti

Začátek akce

26. únor 2021, od 9.30 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

26. únor 2021, do 14.00

Pořadatel

ČMKOS

Cena

zdarma

Kapacita

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

ČMKOS

nám. W. Churchilla 1800/2
Praha 3 13000

Soubory ke stažení