Přihláška je teprve začátek

28. únor 2023
Než zazvoní, s. r. o.
Přihláška je teprve začátek

Jak přihlášené přivést do lavic? Každý, kdo se ve školství pohybuje ví, že počet přihlášek a počet skutečně nastoupivších dětí se velmi liší. Dokonce i počet zápisových lístků a počet dětí v lavicích první školní den je také rozdílný. My přitom nechceme přijít ani o jediného žáka. Proč žáci ještě o prázdninách mění své rozhodnutí a jak si udržet co nejvíce přihlášených?

Na školení si ukážeme nutné minimum, které by měla každá škola dodržet, aby nepřicházela zbytečně o žáky. Představíme nástroje a praktické ukázky jak dotáhnout proces přihlášení do úspěšného konce – práce a aktivní zapojení nových žáků, sběr dat, SMSky, direct call a vybrané prvky internetového marketingu.

Pro koho je školení určeno?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 28. 2. 2023 v 10:00 hod. a ve 14:00 hod.
  • Délka trvání 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Podrobnosti

Začátek akce

28. únor 2023, od 14.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

28. únor 2023, do 15.30

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
733 778 256

Cena

Zdarma

Kapacita

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

Než zazvoní, s. r. o. - ONLINE

Sukova 49/4
Brno 602 00