Přišlo vám málo přihlášek – a co teď?

9. březen 2022
Než zazvoní, s. r. o.
Přišlo vám málo přihlášek – a co teď?

První kolo přihlášek je uzavřeno a na škole už teď víte, jak na tom zhruba jste – máte dost přihlášek na všechny obory? Gratulujeme! Pokud vám ale klesly počty přihlášek, budete bojovat o každý zápisový lístek nebo už teď víte, že se vám některé obory nepovede otevřít, ještě máte čas zkusit s tím něco udělat.

Na webináři se podíváme na 2 typické situace – potřebujete získat nové přihlášky ve 2. kole a potřebujete ze stávajících přihlášek získat co nejvíce zápisových lístků. Ukážeme vám třeba to, jak se nám ve 2. kole povedlo naplnit několik oborů do plna nebo jak jsme na jiné škole získali 26 zápisových lístků z 30 přihlášek. Webinář je zdarma a třeba „zachrání“ nábor právě vám.

Pro koho je webinář určen?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Přednáška proběhne 9. 3. 2022 od 10:00
  • Délka trvání 60 – 90 minut
  • Účast je zcela zdarma
  • Účastníkům bude zaslán záznam webináře
  • Přihlášeným budou zaslány přihlašovací informace

Podrobnosti

Začátek akce

9. březen 2022, od 10.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

9. březen 2022, do 11.30

Pořadatel

Než zazvoní, s. r. o.
737 527 757

Cena

Zdarma

Kapacita

Místo konání

Než zazvoní, s. r. o. - ONLINE

Sukova 49/4
Brno 602 00