Rozvoj kompetencí kariérových poradců

30. listopad 2022
Národní centrum Euroguidance
Rozvoj kompetencí kariérových poradců

Centrum Euroguidance při Národním pedagogickém institutu pořádá dne 30. 11. 2022 v Praze konferenci pro pracovníky ze všech oblastí kariérového poradenství, kde  kde budou prezentovány příklady dobré praxe z ČR i ze zahraničí. Na akci se můžete seznámit se zajímavými řečníky a hosty v oblasti karierového poradenství.

Konference proběhne na České zemědělské univerzitě v Praze – Aula ČZU, Kamýcká 1276.

Přivítá řečníky a účastníky z ČR i celé Evropy napříč všemi sektory kariérového poradenství a vzdělávání. Část konference proběhne hybridně/online a bude součást celosvětového měsíce kariéry – Global Careers Month.

Konference nese název “MEETING THE FUTURE TODAY: Competence development for the European guidance community” a klíčovými tématy bude rozvoj kompetencí kariérových poradců v kontextu budoucích změn společnosti a práce.

Hlavní sekce přednášek bude po celý den tlumočena do českého jazyka. Součástí hlavní sekce bude také slavnostní vyhlášení Národní ceny kariérového poradenství v České republice a prezentace oceněných příspěvků.

V několika paralelních sekcích konference během dne bude prezentována inspirace ze zahraničí. Proběhne také výstava přihlášených příspěvků do národní ceny a dalších zajímavých aktivit v kontextu kariérového poradenství s prostorem pro seznámení a diskuse.

Účast na konferenci je zdarma.

Registrace na konferenci pro všechny zájemce o účast je otevřena až do 21. listopadu 2022. Neváhejte se registrovat a zúčastnit této jedinečné akce v oblasti kariérového poradenství a vzdělávání, která se koná právě v České republice.

Další informace včetně programu najdete na stránce konference Egconference22 | Euroguidance Network

 

Podrobnosti

Začátek akce

30. listopad 2022, od 9.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

30. listopad 2022, do 17.00

Pořadatel

Národní centrum Euroguidance

Cena

zdarma

Kapacita

Zaměření

Kariérové poradenství, Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

Česká zemědělská univerzita v Praze

Kamýcká 1276
Praha 165 00