Tematický a kontaktní seminář pro pedagogy

22. červen 2023
Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem
Tematický a kontaktní seminář pro pedagogy

Na tomto semináři vám tým pedagogů z Historického parku Bärnau-Tachov poskytne poznatky a podněty, jak lze využít témata jako je udržitelnost a ochrana životního prostředí, a to prostřednictvím interaktivních prohlídek a praktických workshopů. Seznámíte se tak se středověkými řemeslnými technikami a středověkým každodenním životem.

Znalosti, které zažijete a získáte, můžete snadno začlenit do svých vlastních školních projektů a česko-německých výměn s přírodovědným nebo historickým zaměřením.

Vyzkoušejte si možnosti, které Vám nabízí Historický park Bärnau-Tachov!

Samozřejmě nebude chybět příležitost seznámit se s institucemi sousední země, diskutovat a vyměňovat si zkušenosti. Tandem poskytne informace o úspěšných výměnných projektech, úspěšných partnerstvích škol a možnostech financování.

Seminář je určen vyučujícím všech typů škol a předmětů z Německa a České republiky. Vzhledem ke svému tematickému zaměření je vhodný zejména pro učitele přírodovědných a společenskovědních předmětů. 

Účastnický poplatek činí 600,- Kč (včetně ubytování, stravy a programu). Uzávěrka přihlášek je 5. 6. 2023. Počet míst je omezen. Seminář bude simultánně tlumočen. Znalost jazyka sousední země není nutná.

Podrobnosti

Začátek akce

22. červen 2023, od 15.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

24. červen 2023, do 13.00

Pořadatel

Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem
377 634 769

Cena

600 Kč

Kapacita

Počet míst je omezen

Zaměření

Přírodní vědy

Místo konání

Historický park Bärnau-Tachov

Naaber Str. 5b
Bärnau, Německo 956 71