Webinář EPALE: Kde berou lektoři nápady?

27. leden 2021
Národní středisko EPALE
Webinář EPALE: Kde berou lektoři nápady?

Práce lektora je v určité míře velmi kreativní. Kde ale pořád brát nápady a inspiraci? Zjistěte, jak funguje kreativní myšlení a využijte vlastnosti svého mozku ve svůj prospěch. Poznejte, jak můžete přitáhnout lektorskou múzu a jak urychlíte přísun nápadů a myšlenek, které potřebujete. Naučte se jednoduchá a zároveň účinná cvičení, která podpoří vaši kreativitu a pomohou vašemu mozku lépe fungovat v oblasti myšlení.

Lektorka: Petra Šimková

Petra vede tréninkové semináře pro firmy od roku 2002 v oblasti manažerských, prezentačních, lektorských dovedností, osobní efektivity. Koučuje od roku 2012, publikuje články v oblasti osobního rozvoje, vydává e-knihy a MP3 nahrávky.

Komu je událost určena

  • Odborníci ve vzdělávání
  • Pracovníci s mládeží
Důležité informace
Jméno a příjmení uvedené při registraci budou uvedeny na certifikátu o účasti. Ten vám systém automaticky zašle po absolvování webináře. Jde o plně automatizovanou funkcionalitu, jakákoliv následná změna údajů není bohužel možná.
Účast je bezplatná, je třeba se pouze zaregistrovat a disponovat vhodným digitálním zařízením a připojením k internetu. Registrovaní účastníci mohou v průběhu webináře klást dotazy.
Webinář bude trvat přibližně 1 hodinu a proběhne v češtině v aplikaci Clickmeeting, jejíž ovládací prvky přeloženy nejsou. Doporučujeme využívat prohlížeč Google Chrome či Safari, které jsou pro tuto aplikaci ověřeny. V prohlížečích Internet Explorer či Edge není funkčnost zaručena.
V případě naplnění kapacity webináře (100 osob) je možné sledovat online stream na YouTube kanálu EPALE kurzy.

Podrobnosti

Začátek akce

27. leden 2021, od 18.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

27. leden 2021, do 19.00

Pořadatel

Národní středisko EPALE
221 850 100

Cena

zdarma

Kapacita

100

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

Národní středisko EPALE

Na Poříčí 1035/4
Praha 11000