Webinář “Zelené” kariérové poradenství: Trh práce

19. září 2023
Webinář “Zelené” kariérové poradenství: Trh práce

Webinář se uskuteční on-line dne 19. září od 13:00 do 15:00 hodin. Na setkání se budeme věnovat důsledkům klimatické změny pro trh práce, zamyslíme se nad jejich relevancí pro kariérové poradce nejen na školách. Téma “Role školních kariérových poradců v této oblasti probereme v panelové diskuzi.

Centrum kariérového poradenství Zlínského kraje ve spolupráci s Pražským inovačním institutem, Vzdělávacím institutem Středočeského kraje, Krajským centrem vzdělávání – KCVJŠ Plzeň, Vysočina Education, Moravskoslezským paktem zaměstnanosti a Centrem Euroguidance vás zve na webinář “Zelené” kariérové poradenství: Trh práce, který se uskuteční on-line dne 19. září od 13:00 do 15:00 hodin. Na setkání se budeme věnovat důsledkům klimatické změny pro trh práce, zamyslíme se nad jejich relevancí pro kariérové poradce nejen na školách. Téma “Role školních kariérových poradců v této oblasti probereme v panelové diskuzi.

Akce tematicky navazuje na webinář Kariérové poradenství jako nástroj udržitelného rozvoje: Cesta za zelenou kariérou, který se konal 5. června 2023.

Program

  • Přivítání, Pražský inovační institut
  • Změna klimatu a trh práce, Tereza Volmutová, NaZemi
  • Zelená transformace a její důsledky pro školní kariérové poradce, projekt Trautom, Martin Navrátil, Moravskoslezský pakt zaměstnanosti
  • Panelová diskuze: Jaká je role školních kariérových poradců v této oblasti? (Tereza Volmutová, Martin Navrátil, Kamila Koblerová)

Registrace

Registrujte se přes on-line formulář. Link na připojení zašleme před konáním akce na základě vaší registrace. Účast je zdarma.

Podrobnosti

Začátek akce

19. září 2023, od 13.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

19. září 2023, do 15.00

Cena

zdarma

Kapacita

Zaměření

Ekologie a ochrana životního prostředí, Kariérové poradenství, Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

Akce se koná online
Akce se koná online