Základní znalosti učitelů v mateřských školách o problematice dětí s narušenou komunikační schopností

21. únor 2022
V lavici s. r. o. - online
Základní znalosti učitelů v mateřských školách o problematice dětí s narušenou komunikační schopností

Teoretická část webináře bude věnována tématům: komunikace a její narušené formy, logopedická prevence a proces edukace. V praktické části se podíváme na konkrétní náměty a aktivity pro práci s dětmi.

V rámci online semináře (70 minut) bude možné využít i online chat s lektorkou.

Webinář je vhodný pro pedagogické pracovníky (pedagogy MŠ, asistenty pedagoga, logopedické asistenty), zákonné zástupce i další zájemce o téma webináře.

Lektor: Mgr. Šárka Smitková – speciální pedagog, logoped

Cena: 350 Kč

Každý účastník živého vysílání získá osvědčení o absolvování, které nalezne v sekci Můj účet – Moje webináře následující den po uskutečněném webináři. U záznamů z proběhlých webinářů osvědčení nevystavujeme. Také se ve svém účtu dostane k materiálům z přednášky i k nahranému videu, které si může opětovně přehrát a tím se zpět vracet k vysílání online webináře. Snažíme se vybírat a připravovat psychologická, speciálně pedagogická, sociologická, pedagogická a didaktická témata, která pomohou účastníkům (pedagogům, asistentům pedagoga, vedoucím pracovníkům i zákonným zástupcům) lépe porozumět dané problematice a rozšířit jim tak profesní i osobní portfolio. Naším cílem je reagovat na aktuální trendy školství.

V lednu 2020 jsme získali od MŠMT ČR rozhodnutí o udělené akreditaci č. j.: MSMT – 4484/2020-1, k provádění vzdělávacích programů, platnou do 27. 1. 2026.

V případě jakýchkoliv dotazů ke vzdělávacím webinářům se můžete obrátit na e-mail: vzdelavani@vlavici.cz.

Podrobnosti

Začátek akce

21. únor 2022, od 19.00 - REGISTRACE UZAVŘENA

Konec akce

21. únor 2022, do 20.10

Pořadatel

V lavici s. r. o. - online
771 129 997

Cena

350 Kč

Kapacita

Zaměření

Vzdělávání, pedagogika

Místo konání

V lavici s. r. o. - online

Prosecká 524/26
Praha - Libeň 180 00